• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Ciechanów - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: szamba z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Ciechanów oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze profesjonalnych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS dzięki którymi śpiesznie i profesjonalnie dostarczamy i instalujemy nasze produkty betonowe, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Ciechanów. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 40 odmiennych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  kanały samochodowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze pomysły dla Odbiorców. Mało tego, grupa profesjonalnych konsultantów, wyceni ceny transportu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary powinien posiadać wykop, jaką użytkować pokrywę górną, lub czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Ciechanów Szamba betonowe wycenia 

P. Przemek Telefon 500 300 852