• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Nysa - komory wodomierzowe

Zakład ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Nysa oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy duże zaplecze niezawodnych ciężarówek z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których śpiesznie i sprawnie dowozimy i instalujemy szamba betonowe, prosto do dołka na terenie gminy Nysa. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 30 odmiennych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze oferty dla Kontrahentów. Oprócz tego, ekipa fachowych konsultantów, wyceni ceny transportu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien posiadać dół, jaką zachować odległość od drogi, oraz czy np. potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Nysa Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał Telefon 505 681 505