• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Radomsko - komory wodomierzowe

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: szamba betonowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, komory wodomierzowe na terenie miasta Radomsko i okolice. Mamy dużą flotę wyspecjalizowanych aut ciężarowych z dźwigami HDS dzięki którymi szybko i fachowo dowozimy i montujemy szamba betonowe, wprost do wykopów na terenie gminy Radomsko. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 30 odmiennych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze propozycje dla inwestorów. Ponadto, zespół obeznanych konsultantów, wyceni koszty transportu, oraz poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary powinien posiadać wykop, jaką zachować odległość od drogi, lub czy na przykład przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W mieście Radomsko Szamba betonowe wycenia Pan Rafał TEL 505 681 505