• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Sierpc - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki żelbetowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze na terenie miasta Sierpc oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy duże zaplecze niezawodnych samochodów z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi błyskawicznie i sprawnie dowozimy i montujemy szamba z betonu, prosto do wykopów na terenie gminy Sierpc. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 60 odmiennych kształtach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze projekty dla Nabywców. Dodatkowo, grupa obeznanych pracowników, wyceni koszty przewozu, a także poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary powinien posiadać dół, jaką stosować pokrywę betonową, lub czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Sierpc Szamba betonowe wycenia P. Rafał pod numerem tel. 505 681 505