• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Pyskowice - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki żelbetowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, komory na wodomierze w miejscowości Pyskowice i okolice. Posiadamy duże zaplecze profesjonalnych ciężarówek z podnośnikiem HDS dzięki którymi prędko i profesjonalnie dostarczamy i instalujemy nasze produkty z betonu, prosto do wykopów na terenie gminy Pyskowice. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 40 różnorodnych kształtach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  komory hydrotechniczne, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze propozycje dla Kontrahentów. W dodatku, zespół profesjonalnych konsultantów, skalkuluje koszty przewozu, a także doradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary powinien mieć dół, jaką wykorzystywać pokrywę betonową, oraz czy np. potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Pyskowice Szamba betonowe wycenia Pan Rafał pod numerem telefonu 505 681 505