• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Hrubieszów - komory wodomierzowe

Zakład ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie na wodomierze na terenie miasta Hrubieszów i okolice. Posiadamy ogromne zaplecze niezawodnych samochodów z dźwigiem HDS dzięki którymi śpiesznie i sprawnie transportujemy i instalujemy szamba z betonu, prosto do dołka na terenie gminy Hrubieszów. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 60 różnych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze propozycje dla Kontrahentów. Na dodatek, ekipa fachowych konsultantów, skalkuluje koszty transportu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary winien mieć dół, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Hrubieszów Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemek TEL 500 300 852