• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Sokołów Podlaski - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe na terenie miasta Sokołów Podlaski oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy dużą flotę profesjonalnych ciężarówek z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których błyskawicznie i fachowo dostarczamy i montujemy nasze produkty z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Sokołów Podlaski. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 50 wielorakich kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  kanały samochodowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze propozycje dla inwestorów. W dodatku, grupa kompetentnych konsultantów, wyceni ceny przewozu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką stosować pokrywę górną, lub czy na przykład przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W okolicach miejscowości Sokołów Podlaski Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał TEL 505 681 505