• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Sokółka - kanały samochodowe

P.P.H.U BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki betonowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe w miejscowości Sokółka oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy duże zaplecze profesjonalnych samochodów ciężarowych z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których śpiesznie i profesjonalnie transportujemy i montujemy nasze produkty z betonu, prosto do dołka na terenie gminy Sokółka. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 40 przeróżnych kształtach i rozmiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze oferty dla Klientów. Mało tego, ekipa fachowych konsultantów, skalkuluje koszty dowozu, a także doradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary winien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Sokółka Szamba betonowe obsługuje P. Mirosław pod numerem tel. 508 234 268