• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Szamotuły - komory wodomierzowe

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba betonowe,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe w miejscowości Szamotuły oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze profesjonalnych samochodów ciężarowych z podnośnikiem HDS którymi szybko i profesjonalnie transportujemy i montujemy szamba z betonu, prosto do wykopów na terenie gminy Szamotuły. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 różnorodnych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla Odbiorców. W dodatku, zespół profesjonalnych pracowników, wyceni ceny dowozu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, oraz czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Szamotuły Szamba betonowe wycenia Pan Rafał pod numerem tel. 505 681 505