• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Pułtusk - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki żelbetowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe na terenie miasta Pułtusk oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę ekonomicznych aut z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi śpiesznie i sprawnie dowozimy i instalujemy zbiorniki z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Pułtusk. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 60 rozmaitych konfiguracjach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  komory hydrotechniczne, czy szamba 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze oferty dla inwestorów. Na dodatek, zespół fachowych konsultantów, wyceni ceny dowozu, a także doradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary powinien mieć dół, jaką użytkować pokrywę betonową, oraz czy na przykład konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W okolicach miejscowości Pułtusk Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał pod numerem tel. 505 681 505