• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Gostynin - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: szamba z betonu,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory na wodomierze w miejscowości Gostynin i okolice. Posiadamy dużą flotę wyspecjalizowanych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS dzięki którymi szybko i sprawnie transportujemy i montujemy nasze produkty betonowe, wprost do dołka na terenie gminy Gostynin. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 wielorakich konfiguracjach i rozmiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze oferty dla Nabywców. Oprócz tego, grupa profesjonalnych pracowników, wyceni koszty transportu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien mieć wykop, jaką stosować pokrywę górną, oraz czy np. przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Gostynin Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemysław pod numerem tel. 500 300 852