• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Nakło nad Notecią - kanały samochodowe

Zakład BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe na terenie miasta Nakło nad Notecią oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze niezawodnych aut ciężarowych z dźwigiem HDS którymi śpiesznie i fachowo transportujemy i instalujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Nakło nad Notecią. Posiadamy największy w Polsce wybór zbiorników zbrojonych w około 50 rozmaitych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla Kontrahentów. Na dodatek, zespół fachowych konsultantów, wyceni ceny przewozu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary winien posiadać wykop, jaką wykorzystywać pokrywę betonową, lub czy na przykład konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W miejscowości Nakło nad Notecią Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał Telefon 505 681 505