• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Sulejówek - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Zbiorniki z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studnie na wodomierze na terenie miasta Sulejówek i okolice. Posiadamy dużą flotę profesjonalnych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS dzięki którymi prędko i fachowo dostarczamy i instalujemy szamba betonowe, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Sulejówek. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 60 przeróżnych konfiguracjach oraz wielkościach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla Kontrahentów. Mało tego, zespół obeznanych pracowników, skalkuluje ceny transportu, oraz poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary winien posiadać dół, jaką zachować odległość od drogi, lub czy na przykład przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Sulejówek Szamba betonowe obsługuje Pan Mirek Telefon 508 234 268