• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Wadowice - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki żelbetowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze w miejscowości Wadowice oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze ekonomicznych samochodów z dźwigiem HDS za pomocą których szybko i fachowo dowozimy i instalujemy zbiorniki z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Wadowice. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 przeróżnych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze pomysły dla Nabywców. Ponadto, grupa obeznanych pracowników, wyceni ceny dowozu, a także poradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary winien mieć wykop, jaką zachować odległość od działki, oraz czy przykładowo potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Wadowice Szamba betonowe obsługuje P. Rafał TEL 505 681 505