• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Pionki - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: szamba żelbetowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, komory na wodomierze w miejscowości Pionki oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze niezawodnych aut z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi śpiesznie i sprawnie transportujemy i montujemy nasze produkty betonowe, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Pionki. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 różnorodnych konfiguracjach i rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze projekty dla inwestorów. Dodatkowo, ekipa obeznanych konsultantów, skalkuluje koszty przewozu, oraz poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Pionki Szamba betonowe wycenia Pan Rafał TEL 505 681 505