• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Krasnystaw - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo betonowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studnie na wodomierze na terenie miasta Krasnystaw oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę specjalistycznych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których prędko i profesjonalnie dowozimy i montujemy nasze produkty betonowe, wprost do dołka na terenie gminy Krasnystaw. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 30 różnorodnych kształtach oraz wielkościach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla Nabywców. Dodatkowo, grupa kompetentnych pracowników, wyceni ceny dowozu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary winien mieć dół, jaką zachować odległość od drogi, lub czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Krasnystaw Szamba betonowe wycenia P. Mirek TEL 508 234 268