• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Chodzież - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, studnie na wodomierze w miejscowości Chodzież i okolice. Mamy duże zaplecze wyspecjalizowanych aut ciężarowych z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których szybko i sprawnie transportujemy i montujemy zbiorniki z betonu, prosto do dołka na terenie gminy Chodzież. Posiadamy najogromniejszy w Polsce wybór zbiorników zbrojonych w około 30 przeróżnych kształtach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  studnie wodomierzowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla inwestorów. Na dodatek, ekipa kompetentnych pracowników, skalkuluje ceny przewozu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary winien mieć wykop, jaką stosować pokrywę górną, lub czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Chodzież Szamba betonowe wycenia P. Rafał pod numerem telefonu 505 681 505