• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Józefów - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki żelbetowe,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe na terenie miasta Józefów oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy duże zaplecze specjalistycznych aut ciężarowych z podnośnikiem HDS za pomocą których prędko i profesjonalnie dowozimy i instalujemy szamba betonowe, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Józefów. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 60 rozmaitych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  komory hydrotechniczne, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla Kontrahentów. Ponadto, ekipa kompetentnych konsultantów, skalkuluje koszty przewozu, a także doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary powinien posiadać dół, jaką używać pokrywę betonową, oraz czy np. przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W okolicach miejscowości Józefów Szamba betonowe wycenia 

P. Przemysław TEL 500 300 852