• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Gostyń - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, komory na wodomierze w miejscowości Gostyń oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze wyspecjalizowanych ciężarówek z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi śpiesznie i profesjonalnie transportujemy i instalujemy szamba betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Gostyń. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 30 odmiennych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla Kontrahentów. Dodatkowo, grupa kompetentnych pracowników, wyceni koszty transportu, a także poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien posiadać wykop, jaką zachować odległość od drogi, oraz czy na przykład konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Gostyń Szamba betonowe obsługuje Pan Mirosław pod numerem tel. 508 234 268