• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Tomaszów Lubelski - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory na wodomierze na terenie miasta Tomaszów Lubelski oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze profesjonalnych samochodów ciężarowych z podnośnikiem HDS którymi śpiesznie i fachowo dowozimy i instalujemy szamba betonowe, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Tomaszów Lubelski. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 przeróżnych konfiguracjach i wymiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze propozycje dla Nabywców. Ponadto, ekipa profesjonalnych konsultantów, skalkuluje koszty dowozu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary winien posiadać dół, jaką używać pokrywę górną, lub czy przykładowo przydatny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W okolicach miejscowości Tomaszów Lubelski Szamba betonowe wycenia Pan Rafał pod numerem tel. 505 681 505