• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Ozorków - kanały samochodowe

P.P.H.U ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo żelbetowe,zasobniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze w miejscowości Ozorków i okolice. Mamy duże zaplecze wyspecjalizowanych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS za pomocą których prędko i sprawnie dowozimy i montujemy szamba z betonu, prosto do wykopów na terenie gminy Ozorków. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 40 przeróżnych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla Kontrahentów. Dodatkowo, zespół fachowych konsultantów, skalkuluje ceny transportu, a także poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary winien mieć wykop, jaką używać pokrywę betonową, lub czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Ozorków Szamba betonowe wycenia Pan Mirek Telefon 508 234 268