• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Trzebinia - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe w miejscowości Trzebinia oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy flotę specjalistycznych aut z dźwigiem HDS za pomocą których błyskawicznie i fachowo dowozimy i montujemy nasze produkty betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Trzebinia. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 60 odmiennych konfiguracjach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla Klientów. Poza tym, zespół profesjonalnych konsultantów, skalkuluje ceny montażu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary winien posiadać dół, jaką użytkować pokrywę betonową, lub czy przykładowo potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Trzebinia Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemysław pod numerem telefonu 500 300 852