• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Łęczna - komory wodomierzowe

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki betonowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe w miejscowości Łęczna i okolice. Posiadamy dużą flotę specjalistycznych samochodów ciężarowych z dźwigami HDS za pomocą których błyskawicznie i sprawnie dowozimy i montujemy nasze produkty z betonu, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Łęczna. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 50 różnych kształtach i rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  komory hydrotechniczne, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze pomysły dla Kontrahentów. Poza tym, ekipa kompetentnych konsultantów, skalkuluje ceny transportu, oraz doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary winien posiadać dół, jaką utrzymać odległość od drogi, oraz czy przykładowo potrzebny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W okolicach miejscowości Łęczna Szamba betonowe obsługuje Pan Mirosław pod numerem tel. 508 234 268