• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Kobyłka - zbiorniki na deszczówkę

Zakład BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo betonowe,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze na terenie miasta Kobyłka i okolice. Posiadamy dużą flotę wyspecjalizowanych aut z dźwigami HDS dzięki którymi błyskawicznie i sprawnie dowozimy i instalujemy szamba z betonu, prosto do wykopów na terenie gminy Kobyłka. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 30 rozmaitych kształtach i wymiarach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla Konsumentów. Na dodatek, zespół obeznanych konsultantów, wyceni ceny dowozu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien mieć dół, jaką zachować odległość od działki, oraz czy przykładowo przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Kobyłka Szamba betonowe wycenia 

Pan Przemysław pod numerem tel. 500 300 852