• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Końskie - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki żelbetowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Końskie i okolice. Posiadamy duże zaplecze profesjonalnych samochodów z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi prędko i profesjonalnie transportujemy i montujemy zbiorniki betonowe, prosto do wykopów na terenie gminy Końskie. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 30 odmiennych konfiguracjach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla Odbiorców. Mało tego, grupa kompetentnych pracowników, wyceni ceny transportu, a także doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary powinien posiadać wykop, jaką zachować odległość od drogi, lub czy na przykład przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Końskie Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemysław TEL 500 300 852