• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Działdowo - komory wodomierzowe

Firma ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki wodomierzowe w miejscowości Działdowo oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę niezawodnych aut ciężarowych z dźwigiem HDS dzięki którymi szybko i sprawnie dowozimy i montujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Działdowo. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 różnorodnych kształtach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze w tej chwili najnowsze pomysły dla Nabywców. Na dodatek, ekipa fachowych konsultantów, skalkuluje koszty transportu, oraz poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary winien posiadać wykop, jaką stosować pokrywę górną, lub czy przykładowo konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Działdowo Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemysław Telefon 500 300 852