• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Hajnówka - komory wodomierzowe

Zakład ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe na terenie miasta Hajnówka i okolice. Posiadamy flotę ekonomicznych samochodów z podnośnikiem HDS za pomocą których błyskawicznie i sprawnie dostarczamy i instalujemy szamba z betonu, wprost do wykopów na terenie gminy Hajnówka. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 50 różnorodnych konfiguracjach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze oferty dla Konsumentów. Mało tego, zespół obeznanych pracowników, skalkuluje koszty transportu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien posiadać wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład konieczny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Hajnówka Szamba betonowe obsługuje Pan Mirek TEL 508 234 268