• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Opoczno - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: szamba żelbetowe,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe na terenie miasta Opoczno i okolice. Posiadamy ogromne zaplecze ekonomicznych aut z podnośnikiem HDS za pomocą których prędko i sprawnie transportujemy i montujemy szamba betonowe, wprost do wykopanego otworu na terenie gminy Opoczno. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 przeróżnych kształtach oraz wielkościach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze projekty dla Odbiorców. Dodatkowo, zespół kompetentnych pracowników, skalkuluje ceny przewozu, oraz doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary winien mieć dół, jaką zachować odległość od działki, oraz czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Opoczno Szamba betonowe wycenia 

P. Przemysław pod numerem tel. 500 300 852