• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Grajewo - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Szambo żelbetowe,zasobniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studnie na wodomierze na terenie miasta Grajewo i okolice. Posiadamy dużą flotę wyspecjalizowanych aut ciężarowych z podnośnikiem HDS dzięki którymi szybko i fachowo dowozimy i montujemy szamba betonowe, wprost do dołka na terenie gminy Grajewo. Posiadamy największy w Polsce wybór zbiorników żelbetowych w około 30 różnorodnych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze oferty dla Odbiorców. W dodatku, grupa profesjonalnych konsultantów, skalkuluje koszty przewozu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie rozmiary powinien posiadać wykop, jaką stosować pokrywę górną, lub czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Grajewo Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał pod numerem tel. 505 681 505