• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Środa Wielkopolska - komory wodomierzowe

Zakład ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: szamba z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, studzienki na wodomierze na terenie miasta Środa Wielkopolska oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze niezawodnych samochodów ciężarowych z podnośnikiem HDS za pomocą których prędko i fachowo dostarczamy i instalujemy zbiorniki z betonu, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Środa Wielkopolska. Posiadamy największy w kraju asortyment zbiorników zbrojonych w około 40 różnorodnych konfiguracjach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy szamba 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze oferty dla Nabywców. Ponadto, zespół fachowych pracowników, skalkuluje ceny przewozu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien posiadać wykop, jaką stosować pokrywę górną, oraz czy np. konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Środa Wielkopolska Szamba betonowe obsługuje P. Mirek pod numerem telefonu 508 234 268