• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Zambrów - komory wodomierzowe

Firma ASP BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: szamba betonowe,zasobniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory na wodomierze w miejscowości Zambrów oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze specjalistycznych ciężarówek z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi prędko i sprawnie dostarczamy i instalujemy szamba betonowe, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Zambrów. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników zbrojonych w około 40 odmiennych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  kanały samochodowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla Odbiorców. Poza tym, zespół fachowych pracowników, skalkuluje koszty dowozu, a także poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary winien mieć dół, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy na przykład konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Zambrów Szamba betonowe wycenia P. Rafał pod numerem tel. 505 681 505