• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Polkowice - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: szamba z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe na terenie miasta Polkowice i okolice. Posiadamy duże zaplecze profesjonalnych samochodów z podnośnikiem HDS którymi błyskawicznie i profesjonalnie dostarczamy i instalujemy nasze produkty betonowe, wprost do wykopów na terenie gminy Polkowice. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 40 różnorodnych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  kanały samochodowe, czy szamba 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze propozycje dla Nabywców. Ponadto, ekipa kompetentnych konsultantów, wyceni koszty transportu, a także doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary powinien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od działki, lub czy na przykład konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W mieście Polkowice Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemek TEL 500 300 852