• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Goleniów - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, komory wodomierzowe w miejscowości Goleniów oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę specjalistycznych aut z dźwigami HDS dzięki którymi błyskawicznie i sprawnie dowozimy i instalujemy nasze produkty z betonu, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Goleniów. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 40 różnorodnych kształtach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  komory hydrotechniczne, czy szamba 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze oferty dla inwestorów. Oprócz tego, grupa profesjonalnych pracowników, skalkuluje koszty dowozu, a także doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary winien posiadać dół, jaką zachować odległość od drogi, lub czy np. przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Goleniów Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemysław Telefon 500 300 852