• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Piastów - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo żelbetowe,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe w miejscowości Piastów oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę wyspecjalizowanych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS za pomocą których prędko i sprawnie transportujemy i montujemy szamba z betonu, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Piastów. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 50 przeróżnych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  kanały samochodowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze aktualnie najnowsze projekty dla Nabywców. Mało tego, grupa fachowych pracowników, skalkuluje ceny montażu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary winien mieć dół, jaką stosować pokrywę górną, lub czy np. potrzebny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W okolicach miejscowości Piastów Szamba betonowe wycenia P. Rafał pod numerem telefonu 505 681 505