• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Koło - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo żelbetowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, komory wodomierzowe w miejscowości Koło oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę niezawodnych aut ciężarowych z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi błyskawicznie i profesjonalnie dostarczamy i montujemy nasze produkty z betonu, wprost do wykopów na terenie gminy Koło. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 odmiennych konfiguracjach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  kanały samochodowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze projekty dla Kontrahentów. Na dodatek, ekipa fachowych pracowników, wyceni ceny montażu, oraz doradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary winien mieć wykop, jaką utrzymać odległość od drogi, lub czy np. konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Koło Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemysław pod numerem tel. 500 300 852