• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Nowa Ruda - kanały samochodowe

Zakład ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba betonowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Nowa Ruda oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę profesjonalnych ciężarówek z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi prędko i profesjonalnie dowozimy i montujemy zbiorniki z betonu, wprost do dołka na terenie gminy Nowa Ruda. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 60 różnych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  kanały samochodowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla inwestorów. W dodatku, zespół fachowych pracowników, wyceni ceny montażu, oraz poradzi wszystkim klientom, np. jakie wymiary winien mieć wykop, jaką wykorzystywać pokrywę górną, oraz czy przykładowo konieczna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W miejscowości Nowa Ruda Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemek Telefon 500 300 852