• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Kościerzyna - zbiorniki na deszczówkę

P.P.H.U BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki betonowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, komory na wodomierze na terenie miasta Kościerzyna i okolice. Mamy dużą flotę profesjonalnych samochodów ciężarowych z podnośnikiem HDS którymi śpiesznie i fachowo dowozimy i instalujemy zbiorniki betonowe, prosto do wykopów na terenie gminy Kościerzyna. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 60 rozmaitych kształtach i wielkościach. Zbiorniki łączone,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze pomysły dla Odbiorców. Oprócz tego, zespół kompetentnych konsultantów, wyceni koszty montażu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien posiadać wykop, jaką stosować pokrywę betonową, lub czy przykładowo konieczny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W mieście Kościerzyna Szamba betonowe wycenia Pan Rafał TEL 505 681 505