• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Wieluń - komory wodomierzowe

Firma ASP BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: szamba z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze w miejscowości Wieluń oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy ogromne zaplecze profesjonalnych samochodów z dźwigami HDS za pomocą których śpiesznie i profesjonalnie dowozimy i instalujemy nasze produkty z betonu, wprost do wykopów na terenie gminy Wieluń. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 40 przeróżnych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze obecnie najnowsze oferty dla inwestorów. Ponadto, grupa obeznanych konsultantów, skalkuluje koszty dowozu, oraz doradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary powinien mieć dół, jaką wykorzystywać pokrywę betonową, oraz czy na przykład potrzebny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Wieluń Szamba betonowe wycenia Pan Rafał pod numerem tel. 505 681 505