• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Kościan - zbiorniki na deszczówkę

Zakład ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, studzienki na wodomierze w miejscowości Kościan oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze profesjonalnych samochodów z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi błyskawicznie i profesjonalnie transportujemy i montujemy szamba z betonu, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Kościan. Posiadamy największy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 60 odmiennych kształtach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 20m3,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze pomysły dla inwestorów. Mało tego, zespół kompetentnych pracowników, wyceni ceny transportu, oraz doradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary winien posiadać wykop, jaką stosować pokrywę górną, lub czy przykładowo przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Kościan Szamba betonowe wycenia P. Mirek Telefon 508 234 268