• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Jawor - kanały samochodowe

Firma ASP BetoneX zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studnie wodomierzowe na terenie miasta Jawor oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy flotę niezawodnych aut ciężarowych z dźwigami HDS dzięki którymi śpiesznie i profesjonalnie transportujemy i montujemy zbiorniki z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Jawor. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 60 przeróżnych kształtach i wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla inwestorów. Na dodatek, grupa kompetentnych pracowników, wyceni koszty dowozu, a także poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary powinien mieć dół, jaką używać pokrywę górną, oraz czy np. przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W miejscowości Jawor Szamba betonowe obsługuje 

P. Przemek Telefon 500 300 852