• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Skawina - zbiorniki na deszczówkę

Zakład ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki betonowe,zbiorniki na deszczówkę, kanały samochodowe, komory na wodomierze na terenie miasta Skawina i okolice. Posiadamy ogromne zaplecze ekonomicznych ciężarówek z podnośnikiem HDS za pomocą których błyskawicznie i profesjonalnie dowozimy i montujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Skawina. Posiadamy największy w Polsce wybór zbiorników zbrojonych w około 40 przeróżnych konfiguracjach oraz wielkościach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze w tym momencie najnowsze propozycje dla Konsumentów. Na dodatek, zespół profesjonalnych pracowników, skalkuluje ceny dowozu, oraz doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary winien posiadać dół, jaką używać pokrywę górną, lub czy na przykład konieczny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W rejonie miasta Skawina Szamba betonowe obsługuje Pan Rafał Telefon 505 681 505