• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Lubliniec - kanały samochodowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Zbiorniki z betonu,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, komory wodomierzowe w miejscowości Lubliniec oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy flotę profesjonalnych aut ciężarowych z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których śpiesznie i sprawnie dowozimy i montujemy szamba z betonu, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Lubliniec. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników żelbetowych w około 30 różnych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze propozycje dla Klientów. Mało tego, grupa kompetentnych konsultantów, skalkuluje ceny transportu, oraz poradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary winien mieć dół, jaką użytkować pokrywę górną, lub czy przykładowo przydatny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W miejscowości Lubliniec Szamba betonowe wycenia 

Pan Przemysław Telefon 500 300 852