• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Kluczbork - komory wodomierzowe

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: szamba betonowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studnie wodomierzowe na terenie miasta Kluczbork oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy ogromne zaplecze specjalistycznych ciężarówek z podnośnikiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi błyskawicznie i sprawnie dostarczamy i instalujemy szamba betonowe, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Kluczbork. Posiadamy największy w Polsce wybór zbiorników żelbetowych w około 60 wielorakich konfiguracjach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tej chwili najnowsze propozycje dla Klientów. Poza tym, ekipa profesjonalnych pracowników, wyceni ceny montażu, oraz doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary winien posiadać dół, jaką zachować odległość od działki, lub czy przykładowo potrzebny będzie Państwu czujnik zapełnienia szamba.

 

W miejscowości Kluczbork Szamba betonowe wycenia Pan Mirosław pod numerem telefonu 508 234 268