• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Bartoszyce - komory wodomierzowe

Firma ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo betonowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Bartoszyce i okolice. Posiadamy flotę ekonomicznych aut z podnośnikiem HDS za pomocą których śpiesznie i fachowo dostarczamy i instalujemy nasze produkty z betonu, prosto do wykopanego otworu na terenie gminy Bartoszyce. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 wielorakich kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  studnie wodomierzowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze propozycje dla Nabywców. W dodatku, ekipa fachowych pracowników, wyceni koszty przewozu, a także doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary winien mieć dół, jaką wykorzystywać pokrywę górną, oraz czy np. konieczny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W miejscowości Bartoszyce Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemek TEL 500 300 852