• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Sandomierz - kanały samochodowe

P.P.H.U ASP BetoneX Przemysław Pamulak zajmuje się produkcją prefabrykatów: Szambo betonowe,zasobniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory na wodomierze w miejscowości Sandomierz i okolice. Posiadamy flotę ekonomicznych samochodów ciężarowych z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy którymi błyskawicznie i sprawnie dowozimy i montujemy nasze produkty z betonu, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Sandomierz. Posiadamy największy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 przeróżnych kształtach i rozmiarach. Zbiorniki łączone,  komory hydrotechniczne, czy zbiorniki 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze oferty dla inwestorów. W dodatku, grupa fachowych pracowników, wyceni koszty przewozu, oraz doradzi wszystkim klientom, np. jakie rozmiary winien mieć wykop, jaką wykorzystywać pokrywę górną, lub czy na przykład przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Sandomierz Szamba betonowe wycenia P. Rafał TEL 505 681 505