• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Białogard - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: szamba żelbetowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanał samochodowy, studzienki na wodomierze na terenie miasta Białogard oraz miejscowości sąsiadujące. Posiadamy dużą flotę profesjonalnych ciężarówek z dźwigiem HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy dzięki którymi błyskawicznie i sprawnie transportujemy i instalujemy nasze produkty z betonu, bezpośrednio do wykopanego otworu na terenie gminy Białogard. Posiadamy najogromniejszy w Polsce wybór zbiorników żelbetowych w około 50 rozmaitych kształtach oraz wymiarach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze pomysły dla Nabywców. Oprócz tego, ekipa profesjonalnych pracowników, wyceni ceny dowozu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, na przykład jakie wymiary winien mieć wykop, jaką używać pokrywę górną, lub czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Białogard Szamba betonowe obsługuje Pan Mirek pod numerem telefonu 508 234 268