• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Szczytno - zbiorniki na deszczówkę

Przedsiębiorstwo ASP BetoneX produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo z betonu,zasobniki na deszczówkę, kanały samochodowe, studzienki na wodomierze na terenie miasta Szczytno i okolice. Posiadamy flotę specjalistycznych aut z dźwigiem HDS za pomocą których błyskawicznie i sprawnie dowozimy i instalujemy szamba betonowe, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Szczytno. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 50 różnych kształtach oraz rozmiarach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy szamba 3komorowe, to nasze w tym momencie najnowsze pomysły dla inwestorów. Mało tego, zespół fachowych konsultantów, skalkuluje ceny przewozu, oraz doradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie wymiary powinien posiadać dół, jaką wykorzystywać pokrywę betonową, oraz czy przykładowo potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W okolicach miejscowości Szczytno Szamba betonowe obsługuje 

Pan Przemysław TEL 500 300 852