• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Wągrowiec - kanały samochodowe

Firma ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkcja i montaż produktów betonowych: Szambo żelbetowe,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory wodomierzowe na terenie miasta Wągrowiec i okolice. Mamy ogromne zaplecze wyspecjalizowanych aut ciężarowych z dźwigami HDS-hydrauliczny dźwig samochodowy za pomocą których szybko i fachowo dostarczamy i instalujemy zbiorniki z betonu, prosto do dołka na terenie gminy Wągrowiec. Posiadamy najogromniejszy w Polsce asortyment zbiorników żelbetowych w około 60 różnorodnych konfiguracjach oraz wymiarach. Zbiorniki łączone,  ziemianki betonowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze oferty dla Nabywców. Ponadto, zespół fachowych pracowników, wyceni koszty dowozu, a także doradzi wszystkim klientom, na przykład jakie rozmiary winien posiadać dół, jaką użytkować pokrywę betonową, lub czy na przykład potrzebny będzie Państwu czujnik napełnienia szamba.

 

W mieście Wągrowiec Szamba betonowe wycenia P. Mirosław Telefon 508 234 268