• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Pszczyna - zbiorniki na deszczówkę

Firma ASP BetoneX produkuje i montuje prefabrykaty: Zbiorniki z betonu,zbiorniki na deszczówkę, kanał samochodowy, komory na wodomierze na terenie miasta Pszczyna oraz miejscowości sąsiadujące. Mamy dużą flotę niezawodnych aut ciężarowych z podnośnikiem HDS za pomocą których prędko i fachowo dostarczamy i montujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do wykopów na terenie gminy Pszczyna. Posiadamy najogromniejszy w kraju wybór zbiorników zbrojonych w około 40 odmiennych konfiguracjach i wielkościach. Zbiorniki łączone,  kanały samochodowe, czy szamba trójkomorowe, to nasze obecnie najnowsze projekty dla Nabywców. W dodatku, ekipa fachowych konsultantów, wyceni koszty transportu, a także poradzi wszystkim klientom, na przykład jakie wymiary winien mieć wykop, jaką użytkować pokrywę betonową, oraz czy przykładowo przydatna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W mieście Pszczyna Szamba betonowe wycenia 

Pan Przemysław Telefon 500 300 852