• szambo
    BETONEX - Producent bezodpływowych zbiorników na deszczówkę, i gnojowicę, oraz na nieczystości z gospodarstw domowych - szamba betonowe produkujemy blisko od ponad 19 lat, jako pierwsi w Polsce każdy nasz zbiornik zaopatrujemy w w gwarancję jakości.
  • szamba betonowe
    W naszych magazynach znajdują się gotowe do transportu i montażu szamba betonowe wyróżnione certyfikatem PZH, oraz 24 miesięczną pisemną gwarancją!! Posiadamy trzy duże samochody które mogą przewieźć jednorazowo do 6 zbiorników!
  • producent szamb
    Ścianki zbiorników 10 cm, montaż górnej pokrywy na klej wodo i mrozoodporny, tani transport łączony po całej Polsce to tylko część naszych zalet, sprawdź opinie naszej firmy w Internecie i bądź pewny!

Realizacja w całej Polsce

Szamba betonowe Jarocin - zbiorniki na gnojówkę

Firma ASP BetoneX Przemysław Pamulak produkuje i montuje prefabrykaty: szamba betonowe,zbiorniki na wodę deszczową, kanały samochodowe, studzienki wodomierzowe na terenie miasta Jarocin i okolice. Mamy flotę niezawodnych samochodów ciężarowych z dźwigami HDS za pomocą których błyskawicznie i profesjonalnie dowozimy i instalujemy zbiorniki betonowe, bezpośrednio do dołka na terenie gminy Jarocin. Posiadamy najogromniejszy w kraju asortyment zbiorników żelbetowych w około 40 wielorakich kształtach oraz wielkościach. Zbiorniki jednolite o poj. 16m3,  ziemianki betonowe, czy zbiorniki trójkomorowe, to nasze aktualnie najnowsze projekty dla Kontrahentów. Poza tym, grupa fachowych pracowników, wyceni koszty przewozu, oraz poradzi wszystkim zainteresowanym, np. jakie rozmiary powinien posiadać dół, jaką używać pokrywę górną, lub czy na przykład potrzebna będzie Państwu tzw. szybkozłączka.

 

W rejonie miasta Jarocin Szamba betonowe wycenia Pan Rafał pod numerem telefonu 505 681 505